Hizmetler

Grafik Tasarım Çözümleri

Görsel iletişim, bir markanın tanıtımında ve etkileşimde bulunurken en güçlü araçlardan biridir. İşte bu noktada, grafik tasarım hizmetimiz devreye giriyor. Grafik tasarımın gücünü keşfedin ve markanızı görsel olarak ifade edin.

Logo Tasarımı

Markanızın kimliğini yansıtan, marka tesciline uygun, farklı bir bakış açısı sunabilen etkileyici logolar oluşturuyoruz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Logonuzun tarzına ve sektörel yapıya uygun, markanızı her alanda temsil edebilecek kapsamlı bir marka kimliği oluşturuyoruz.

Sosyal Medya Tasarımı

Markanızı dijital platformlarda da tanıtmak adına sosyal medya tasarımları ve web sitenizde ihtiyacınız olan banner tasarımları hazırlıyoruz.

Çok Sayfalı Tasarımlar

Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi etkili bir şekilde tanıtan kataloglar, broşürler, afişler tasarlıyoruz.

Ambalaj / Etiket

Ürünlerinizin satış stratejileri doğrultusunda sahip olması gereken ambalaj ve etiket tasarımlarını hazırlıyoruz.

Web Tasarım ve Yazılım

İnternet, iş dünyasında başarı için kritik bir faktördür. İşte bu nedenle, etkileyici bir web varlığı oluşturmanız gerekiyor. Ajans Toros olarak web tasarım ve yazılım hizmetlerimiz ile farklı amaçlar için talep edilen web projelerini hayata geçiriyoruz. Web sitelerinin tasarımından içeriğine, yayınlanmasından internet reklamlarına kadar tüm süreci yönetiyoruz ve rakiplerinizden daha çok dikkat çeken, reklamlar sayesinde daha hızlı fark edilen web siteleri ortaya koyuyoruz.

Kurumsal Web Sitesi

İşinizi ve hedeflerinizi yansıtan, markanızı tanıtan, kurumsal, özel web siteleri oluşturuyoruz.

E-Ticaret Sitesi

Ürünlerinizi farklı aracı kurumlara komisyon vermeksizin kendi sitenizde, %100 güvenilir şekilde satmanıza olanak sağlayacak web siteleri tasarlıyoruz.

Çevrimiçi Reklamlar

Web sitenizin yayınlanmasının ardından yapmamız gereken ilk iş Google vb bilinen arama motorları ile rakiplerinizin reklamlarını yayınladığı, potansiyel müşterilerinizin ziyaret etmeyi alışkanlık haline getirdiği web platformlarına yazılı ve görsel reklamlar yerleştiriyoruz.

Baskı ve Promosyon

Çevrimiçi varlığınızın yanı sıra, fiziksel dünyada da iz bırakmanız önemlidir. Baskı ve promosyon hizmetimiz, markanızı basılı materyaller ve promosyon ürünleri ile tanıtmanıza yardımcı oluyoruz.

Amacına Uygun Baskı Hizmeti

Basılı ürünlerde doğru materyal oldukça önemlidir. Kaliteli baskı çözümlerimiz ile ürününüzün, markanızın daha iyi görünmesini sağlıyoruz.

Promosyon Ürünleri

Markanızın logosunun yer aldığı, müşterilerinize hediye edebileceğiniz kurumsal ürünler sunuyor, markanıza prestij katıyoruz.

Teklif Talebiniz Hakkında Detaylar
Yalnızca JPG, PNG veya PDF formatlarında 3 dosya seçilebilir.